Düğün Hazırlıkları İçin Yeni Evlenecek Çiftlerimize Önerilerimiz

Düğün Hazırlıkları İçin Yeni Evlenecek Çiftlerimize Önerilerimiz

Düğün Hazırlıkları İçin Yeni Evlenecek Çiftlerimize Önerilerimiz:
Tüm müzik organizasyonunu üstlendiğimiz çiftlerimizin deneyimlerinden faydalanarak hazırladığımız bu yazıyla düğün hazırlıkları konusunda nasıl bir yol izlemeniz gerektiği hakkında genel bir fikir edinebilirsiniz. Düğün planlamak uzun bir zamana yayılan ve özveri gerektiren bir iştir. Bu yüzden sizi çok büyük stres altına sokabilir. Ne de olsa bu hayatınızın en önemli günü ve bütün sevdikleriniz, aileniz, arkadaşlarınız; sizin mutluluğunuzu paylaşmak için orada olacaklar. İşte düğün tarihinize doğru geri sayarken atmanız gereken adımlar:

Düğünü ve nikahı aynı gün aynı mekanda yapmak istiyorsanız ilk olarak resmi nikah tarihinizi kesinleştirmelisiniz Bu konuyu önceden netleştirmeniz nikahı ve düğünü ayrı günlerde yapmak zorunda kalmanız durumunu ortadan kaldıracaktır.

Düğün mekanı seçimi de çok önemli diğer bir konudur. Mekan seçimi sonrası atacağınız tüm adımlar düğün mekanınızla uzaktan ya da yakından ilgili olacağı için bu seçimi özenle yapmanızı öneririz. İkinci önemli konu ise bir düğün organizasyon firmasından yardım alıp almayacağınıza karar vermektir. Eğer alacaksanız bir düğün planlayıcısı/wedding planner/düğün organizatörü ile çalışmaya karar vermeniz hazırlık sürecinizi hızlandıracaktır.  Bir düğün planlayıcısı/organizatörü ile anlaşmak sizi tüm bu hazırlığın  yaratacağı gerginliğin büyük bir bölümünden uzak tutar. Düğün organizatörünüzden sizin için ayrıntılı bir araştırma yapmasını ve harcama planı hazırlamasını istemelisiniz. Bir düğün planlayıcısı ile çalışmanın en büyük avantajı düğün gününe dair her ayrıntıyla birebir ilgilenilecek olmasıdır. Örneğin mekan araştırması yapmaları, düğün servis sağlayıcılarına dair (müzik organizasyon, çiçekçi, süsleme, davetiye, nikah şekeri, catering…vs..) bütçenize uygun bir plan hazırlamaları ve tüm bu bilgileri topladıktan sonra ayağınıza kadar getirmeleri olacaktır.

Gelinler için düğünlerinde giyecekleri gelinliği seçmek de bir o kadar önemli ve heyecanlı bir ayrıntıdır. Düğününüzün yapılacağı mekana göre bir tercih yapmakta  düğün gününüzü daha konforlu geçirmenize yardımcı olacaktır. Detaylı bir fiyat araştırması yapmanızı öneririz. Gelinliğinize uygun bir makyaj ve saç stilini benimsemenizi tavsiye ederiz. Damatlığı seçmek gelinliğe göre biraz daha kolaydır, ama yine de damatlık seçimi konusunda da özenli olmak ve gelinlikle uyumlu bir damatlık tarzı seçmekte fayda vardır. Bu arada alyanslarınızı da nişan dönemi öncesinde seçmiş olmanızı öneririz.

Düğününüzün konseptine uygun davetiye, nikah şekeri, masa giydirme ve sandalye  süslemelerine de karar verilmesi gerekiyor. İsterseniz davetiye ve nikah şekeri gibi ayrıntıları size özel bir tasarımla sunacak bir servis sağlayıcısıyla anlaşabilirsiniz.

Dans dersi almayı planlıyorsanız en az 2 ay önceden başlamış olmanızı tavsiye ederiz. Hem koreografiyi ezberlemiş olursunuz hem de eğlenceli vakit geçirmek için danstan iyisi yoktur.

Fotoğraf ve video hizmetleri için kiminle çalışacağınıza karar vermek için düğün mekanınızız anlaşmalı olduğu fotoğrafçıdan ya da düğün planlayıcınızdan fikir alabilir, sizin için bir fiyat araştırması yapmasını isteyebilirsiniz.

Düğün müzikleriniz ve seçeceğiniz düğün orkestrası için de karar vermeniz gerekiyor. Canlı müzik bir düğünün olmazsa olmazları arasında. Tüm davetlileri dans pistine çekecek, eğlendirecek, keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak en önemli ayrıntıdır canlı müzik…

Bunun için bir düğün & davet orkestrası (düğün / müzik grubu),  ses ve ışık sistemi, düğün DJ ve arşivi konularında size kapsamlı alternatifler sunan bir müzik organizasyon firması ile görüşmenizi öneririz. Müzik organizasyon firması ile yapacağınız toplantıda davetli profilinizin yaş grubu, müzik kültürü ve beğenileri ile ilgili kapsamlı bilgileri vermeniz önemlidir. Böylelikle gecenin konseptine uygun ve istenen müzik tarzları doğrultusunda bir repertuar şekillendirmeleri konusunda onlara yardımcı olacaksınız.

DJ’e  giriş ve ilk dans müzikleriniz ve pasta müziğiniz konusundaki isteklerinizle ilgili bir liste sunabilirsiniz. Orkestradan önce, orkestranın ara verdiği sırada ve orkestradan sonra After Party sırasında ya da isteğinize göre bütün gece sizin belirleyeceğiniz konsepte uygun müzik yapacak DJ alternatifleri de bu hizmete dahil olacaktır.

Düğün tarihi yaklaştıkça kına gecesi, bekarlığa veda partisi gibi organizasyonlarınızı da kesinleştirmenizi öneririz. Düğününüze bir ay kala temponuz iyice artacağından davetiyelerin ulaştığından emin olmalı, katılımcıların listesini belirlemeli, davetlilerinizin oturma düzenini kesinleştirmeli, şehir dışından gelecek davetlileriniz varsa ulaşım ve kalacak yer organizasyonunu gerçekleştirmeli ve organizasyonla ilgili her ayrıntının üzerinden tek tek geçmelisiniz. Gelin buketinizi mevsim çiçeklerine göre aranje etmeli, saç ve makyaj provalarınızı yaptırmalısınız. Balayınız için de şimdiden yerinizi ayırtın. 🙂

Tüm bu hazırlıklar sırasında bazen ufak tefek aksiliklerin çıkması doğaldır, fakat neyin ne zaman gerçekleşeceğini bildikten sonra her şey gözünüze çok daha kolay görünecektir.

Tüm hazırlıkların tamamlandığından emin olduktan sonra bu yoğun tempoya ara verip, işleri yakınlarınıza ve düğün organizatörünüze devretmeli; güzellik ve bakımınıza zaman ayırmalısınız.

 

Uzun yıllar birlikte geçireceğiniz mutlu bir beraberlik dileğimizle…

 

İrem DERLEN

Devamını Oku

Hafta içi İndirim Seçenekleri

Hafta içi İndirim Seçenekleri

Grup Tria hafta içi (pazartesi, salı, çarşamba, perşembe) gerçekleştirmeyi planladığınız bireysel/özel (düğün, nişan, parti, doğumgünü…) ve kurumsal (gala, kongre, lansman, bayi toplantısı, event, açılış…) organizasyonlarınızda sizlere tüm müzik organizasyon hizmetlerinde %10 indirim imkanı sunmaktadır.

Grup Tria Eczacıbaşı - Baxter Vizyon Buluşması'nda sahnede

Devamını Oku

Watch Full Movie Online And Download Catfight (2017)

Watch Full Movie Online And Download Catfight (2017)
Watch Full Movie Catfight(2017), Free Download Full Movie Catfight(2017) Online , Catfight(2017) English Subtitles , Free Streaming Movie Catfight(2017).

Watch movie online Catfight(2017) Free Online Streaming and Download HD Quality

Quality: HD
Title : Catfight
Release : 2017-03-03.
Language : English.
Runtime : 96 min.
Genre : Comedy, Drama.
Stars : Sandra Oh, Anne Heche, Alicia Silverstone, Dylan Baker, Tituss Burgess, Amy Hill.

The rivalry between two former college friends comes to a head when they both attend the same glamorous event.

Incoming search term :

Catfight
CatfightEnglish Subtitles
Watch Catfight
Watch CatfightEnglish Subtitles
Watch Movie Catfight
Watch Movie CatfightEnglish Subtitles
Watch Movie Online Catfight
Watch Movie Online CatfightEnglish Subtitles
Watch Full Movie Catfight
Watch Full Movie CatfightEnglish Subtitles
Watch Full Movie Online Catfight
Watch Full Movie Online CatfightEnglish Subtitles
Streaming Catfight
Streaming CatfightEnglish Subtitles
Streaming Movie Catfight
Streaming Movie CatfightEnglish Subtitles
Streaming Online Catfight
Streaming Online CatfightEnglish Subtitles
Streaming Full Movie Catfight
Streaming Full Movie CatfightEnglish Subtitles
Streaming Full Movie Online Catfight
Streaming Full Movie Online CatfightEnglish Subtitles
Download Catfight
Download CatfightEnglish Subtitles
Download Movie Catfight
Download Movie CatfightEnglish Subtitles
Download Movie Online Catfight
Download Movie Online CatfightEnglish Subtitles
Download Full Movie Catfight
Download Full Movie CatfightEnglish Subtitles
Download Full Movie Online Catfight
Download Full Movie Online CatfightEnglish Subtitles

Devamını Oku

Watch Full Movie Streaming And Download 7 Years (2016) subtitle english

Watch Full Movie Streaming And Download 7 Years (2016) subtitle english
Poster Movie 7 Years 2016

7 Years (2016) HD

Director : Roger Gual.
Writer : Jose Cabeza, Julia Fontana.
Release : October 28, 2016
Country : Spain.
Language : Español.
Runtime : 76 min.
Genre : Drama.

‘7 Years’ is a movie genre Drama, was released in October 28, 2016. Roger Gual was directed this movie and starring by Paco León. This movie tell story about The drama is centered around four friends and business partners who in one evening are forced to find a way to save their company and themselves. The impossible decision they face is agreeing on who will be the one to sacrifice their freedom to save the others from personal and financial demise. It is a race against time that will put their friendship and sanity to the test. Who will take the fall?

Do not miss to Watch movie 7 Years (2016) Online for free with your family. only 2 step you can Watch or download this movie with high quality video. Come and join us! because very much movie can you watch free streaming.

Watch movie online 7 Years (2016)
Incoming search term :

7 Years 2016 English Full Episodes Online Free Download
watch full movie 7 Years 2016
live streaming movie 7 Years
7 Years live streaming movie
7 Years streaming
7 Years 2016 For Free Online
watch full movie 7 Years 2016 online
Watch 7 Years 2016 Online Free megashare
7 Years 2016 Episodes Watch Online
Watch 7 Years 2016 Online Putlocker
7 Years 2016 HD English Full Episodes Download
watch full 7 Years film online
7 Years 2016 Full Episodes Watch Online
7 Years 2016 film
7 Years 2016 English Episode
7 Years 2016 English Episodes
7 Years 2016 Full Episode
watch 7 Years movie now
7 Years 2016 English Full Episodes Watch Online
streaming film 7 Years 2016
watch full film 7 Years
7 Years 2016 English Episodes Free Watch Online
7 Years 2016 HD Full Episodes Online
movie 7 Years download
7 Years 2016 Watch Online
Watch 7 Years 2016 Online Viooz
7 Years 2016 For Free online
7 Years 2016 English Full Episodes Download
Watch 7 Years 2016 Online Free Viooz
7 Years 2016 Episodes Online
download movie 7 Years 2016 now
live streaming movie 7 Years 2016 online
Watch 7 Years 2016 Online Free putlocker
movie 7 Years streaming
Watch 7 Years 2016 Online Free
7 Years 2016 English Full Episodes Free Download
Watch 7 Years 2016 Online Free Putlocker
film 7 Years
Watch 7 Years 2016 Online Megashare
watch 7 Years 2016 film online now
film 7 Years 2016 online streaming
7 Years 2016 Full Episodes Online
7 Years 2016 Online Free Megashare

Devamını Oku

Grup Tria – Müzik Organizasyon – Kurumsal Davet Düğün Orkestrası – Kasaba & Bodrum

Grup Tria – Müzik Organizasyon – Kurumsal Davet Düğün Orkestrası – Kasaba & Bodrum

Grup Tria solistlerinden Görkem Baharoğlu ve Berrak Bahar Çetinkaya’dan arka arkaya Kasaba ve Bodrum performansları.

 

Devamını Oku

Soyak Şelale Evleri – Yaza Merhaba Partisi

Soyak Şelale Evleri – Yaza Merhaba Partisi

Grup Tria 12 Haziran 2010 Cumartesi gecesi  “Soyak Şelale Evleri Yaza Merhaba Partisi”nde sahne aldı. Yaklaşık 1000 kişinin izlediği performansımız yine muhteşemdi!

 

Devamını Oku

Mövenpick Hotel Yılbaşı Balosu

Mövenpick Hotel Yılbaşı Balosu

Grup Tria 31 Aralık 2009 yılbaşı gecesi Mövenpick Hotel’in Yılbaşı Balosu’nda sahne aldı. Birbirinden farklı tarzlarda repertuarıyla Grup Tria; Türk ve yabancı davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Devamını Oku

ABS Gala Yemeği – Adile Sultan Sarayı

ABS Gala Yemeği – Adile Sultan Sarayı

Grup Tria 18 Kasım’da Adile Sultan Sarayı’nda “ABS” (American Bureau of Shipping) gala yemeği’nde sahne aldı.

Devamını Oku