Biz Kimiz

İrem Derlen tarafından kurulan Grup Tria / Müzik Organizasyon kurumsal & özel davet ve organizasyonlarınızda profesyonel sanatçı, müzisyen kadrosu ve teknik ekibi ile yanınızda!

Dört solistten oluşan; Opera aryaları, Napolitenler ve Broadway Müzikalleri, Jazz Standartları, Latin, Türkçe Pop (Nostaljik, Güncel, Slow & Hareketli), TSM, Anonim ve Alaturka Eserler, Greek, Yabancı Pop, 70’ler – 80’ler Disko tarzında parçaları repertuarında bulunduran Grup Tria, geniş kitlelere hitap etmeyi, seyircilerine birbirinden farklı ve çok çeşitli müzik anlayışları sunmayı amaçlamaktadır.

Ekibimiz müziğe yıllarını vermiş genç müzisyenlerden ve icracılardan oluşmaktadır. Enstrümanlarda ise uzun yıllardır Türkiye’deki önemli orkestralarda yer almış ve birçok ünlü soliste eşlik eden profesyonel müzisyenler yer almaktadır.

Kaliteli müzik ve eğlence amacı ile kurulan grubumuz birçok dilde şarkı icra edebilecek repertuara sahiptir. Soprano, Mezzo Soprano, Tenor gibi değişik sesleri içinde barındıran çok sesli yapısı ve grup müzisyenlerinin enstrümanlarındaki hâkimiyeti Tria’nın en önemli özelliklerindendir.

Grup Tria, profesyonel müzisyenleri ile duo orkestra (2’li) ve trio orkestra (3’lü), quartet orkestra (4’lü) ile Caz, Latin, Pop, Çigan, Klasik kokteyl karşılama grupları, 5 – 6 – 7 kişilik müzisyen kadrosu ile Grup Tria Show ve Eğlence Orkestrası alternatifleri; nefesli enstrümanların ve vurmalıların (perküsyon, asma davul, darbuka) eklenmesiyle 9 – 10 – 11 kişilik Grup Tria Big Band seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca Solist ile klavye & altyapılı ve orjinal sound’lu canlı müzik hizmeti de vermekteyiz.

Grup Tria / Müzik Organizasyon ayrıca profesyonel ses, ışık, görüntü sistemleri, sahne sistemleri, DJ hizmeti, truss alternatifleri ve podyum hizmetleri gibi teknik ihtiyaçlarınız için çözüm ortağınızdır.

Grup Tria; akademik altyapıya sahip, bilgili ve deneyimli müzisyenleriyle, kongreler, balolar, bayi toplantıları, gala yemekleri, konseptli geceler, ürün lansmanları, fuarlar, yılbaşı geceleri, bayram etkinlikleri, düğün, nişan, sünnet, parti, barmitzwa gibi özel kutlamalarınızı ve organizasyonlarınızı unutulmaz kılacak…

Grup Tria ile müzik ve eğlence anlayışınıza yeni bir renk katın!!!